Služby pro soukromé osoby

Pravidelný úklid

Pravidelně neznamená každý týden! Pro nás pravidelnost znamená předem dohodnutá frekvence (týdně, měsíčně atp.) Standardem této služby je úklid celého bytu či domu tak, abyste již nemuseli něco dodělávat. Pravidelný úklid zahrnuje utírání prachu, úklid kuchyně (úklid nádobí, umytí povrchu lednice a všech svislých ploch od pracovní desky dolů), vynesení odpadků, vysávání pohovek a podlah, vytírání, umytí sociálního zařízení, utření parapetů, klik a vypínačů a mnoho další. Přesný rozsah služby definujeme individuálně s každým klientem.

Generální úklid

Generální úklid je na zavolání a může zahrnovat např. mytí oken, úklid vnitřku kuchyňských a koupelnových skříněk, umytí vnitřku lednice, horkovzdušné i mikrovlnné trouby, převlékání lůžkovin, umytí předmětů na poličkách, knihovny, uklizení a umytí pracovních stolů vašich dětí, bedny na hračky, umytí dveří či nábytku, pračky, polic a regálů ve Vašich spížích a komorách a jiné. Generální úklid ovšem není úklid po stavbě.

Jednorázový úklid

Zahrnuje veškeré služby z „Pravidelného úklidu“ a je na „zavolání“.

Žehlení

Vyžehlíme nejen Vaše ošacení, ale i ručníky, utěrky a ložní prádlo. Pověsíme na ramínka či složíme a uklidíme, kam si budete přát.

(Po)stavební úklid

Jak již sám název napovídá, (po)stavební úklid je úklid v průběhu stavby či po jejím ukončení. Rozsah činností je velice široký a může obsahovat odstraňování zbytků stavebních materiálů (malta, omítka, malba) z povrchů, odstraňování nálepek ze zařizovacích předmětů, odstraňování hrubých nečistot a prachu po broušení sádrokartonů, vymývání zbytků malby/malty z různorodých otvorů, štěrbin, drážek, nábytku, kompletní umytí všeho „do čista“…

Tepování

Tepování nebo také extrakční, hloubkové čištění koberců, křesel, sedacích souprav, matrací a čalouněného nábytku je tlakové vstřikování čistícího prostředku do tkaniny a jeho následné odsávání. Při tepování dochází k proprání a regeneraci vláken. Tepování se nehodí pro koberce s vysokým chlupem (cca 3cm a více).